Portal miłośników polskich szlaków wodnych

Nowa Sól

Tel.: 683 871 944

e-mail: marina@nowasol.pl

www: www.mosir-nowasol.pl

Marina -do dyspozycji są pomosty pływające (ok.40 miejsc postojowych), umożliwiające bezpieczne cumowanie małych jednostek, niezależnie od poziomu wody w Odrze, woda, prąd, toalety, przechowalnia sprzętu w hangarach ustawionych na pomostach. Postój łodzi powyżej 7 m – po uzgodnieniu z bosmanem. Bosman udziela niezbędnych informacji o stacjach benzynowych, sklepach, restauracjach i in.

Przystań pasażerska -tuż przy wejściu do Kanału Portowego, możliwość cumowania statków do 100m długości, ruchome trapy uruchamiane przez obsługę z przystani kajakowej, łagodne zejście do trapów umożliwia korzystanie przez osoby niepełnosprawne, możliwość podłączenia prądu, bunkrowanie wody z przystani kajakowej. Odbiór ścieków przez samochód na zamówienie.

Wypożyczalnia rowerów i kajaków.

Do dyspozycji: całodobowy dozór obiektu od kwietnia do listopada, pomosty pływające, prąd i woda na kei przy stanowiskach cumowniczych, WC i prysznic w budynku MOSIR, pole namiotowe, slip i dźwig przy nabrzeżu kajakowym MOSIR, wypożyczalnia rowerów, miejsca noclegowe w budynku MOSIR, pomoc szkutnika na miejscu.