Drogi Wodne w Polsce - Przewodnik dla Wodniaków Tom II - Rzeka Wisła

Jedyny aktualny i najbardziej obszerny przewodnik dla wodniaków po rzece Wiśle

Niezwykła Encyklopedia Rzeki Wisły - Precyzyjny Opis szlaku Rzeki Wisły - Praktyczna Locja Rzeki Wisły - Precyzyjny i łatwy w użyciu Kilometraż Rzeki Wisły - Zadziwiająca Historia Rzeki Wisły - Intrygujące ciekawostki dot. Rzeki Wisły - Praktyczne informacje dla wodniaków - 9999 ciekawostek i informacji oraz tajemnic Rzeki Wisły

Książka komandora Jana Marii Wilczopolskiego jest więcej niż tylko Przewodnikiem po Królowej Polskich Rzek i jest więcej, niż tylko Encyklopedią zawierającą multum informacji oraz ciekawostek na temat Ostatniej Wielkiej Dzikiej Rzeki Europy. Doświadczony naukowiec, niezłomny podróżnik oraz wytrwały poszukiwacz skarbów i przygód opisuje kilometr po kilometrze rejs Wisłą. Zamieszcza przy tym ciekawe informacje n/t historii rzeki i żeglugi, opowiada niezwykłe historie związane z Wisłą oraz pozwala zrozumieć kardynalne znaczenie Wisły w dawnych czasach, po chwili przenosząc czytelnika wprawną ręką w XXI wiek.

Wodniak znajdzie w przewodniku wszystkie potrzebne i użyteczne informacje potrzebne podczas rejsu. Czytelnik otrzymuje multum informacji i ciekawostek oraz opowieści o Wiśle w dawnych czasach i dziś.

„Dla szczurów lądowych, którzy nie odważyli się jeszcze popłynąć Wisłą, niech Encyklopedia Królowej Polskich Rzek będzie zbiorem niezwykłych opowieści o najpiękniejszej, najbardziej tajemniczej i zaskakującej ostatniej wielkiej dzikiej rzece Europy.
Mam nadzieję, że po lekturze tej książki każdy jej czytelnik postanowi przeżyć wiślaną przygodę.”

- ze wstępu komandora Jana Marii Wilczopolskiego

Autor książki „Rzeka Wisła. Przewodnik dla wodniaków. Encyklopedia Rzeki Wisły.”

kmdr Jan Maria Wilczopolski od kilkudziesięciu lat eksploruje polskie szlaki wodne. Pływa kajakiem, pontonem, tratwami, łodziami, jachtami i żaglówkami, a ostatnio także barką. Jego łódka co roku, od maja do września non stop przemieszcza się po polskich rzekach, kanałach i jeziorach. Emerytowany marynarz, bojownik o niepodległość Polski, gawędziarz, poszukiwacz przygód i skarbów; skarbnica wiedzy o polskich drogach wodnych – o ich historii, ciekawych zakamarkach i mrocznych tajemnicach.

Zobacz: Informacje o książce, spis treści

 

 

Cena publikacji: 149zł + koszty przesyłki

Zamówienie Rzeka Wisła - Przewodnik dla wodniaków

Dane do wysyłki i faktury
Zamówienie
Opcje zamówienia
Przesyłka
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
Dane do przelewu zostaną przesłane automatycznie wraz z potwierdzeniem zamówienia na podany poniżej email.
Dodatkowe informacje
Promocja: za 1 PLN
Regulmin
Zgoda
Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest EUROPA CROSS BORDER SERVICES LTD. SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą 00-685 Warszawa, ulica Poznańska 21 lok 48.
1 + 13 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.