Drogi Wodne w Polsce - Przewodnik dla Wodniaków Tom III - Wielka Pętla Wielkopolski

Napisany z pasją przez jednego z najbardziej doświadczonych wodniaków przewodnik jest wyśmienitą lekturą wakacyjną oraz bardzo przydatnym narzędziem podczas każdego rejsu po Wielkiej Pętli Wielkopolski. To obowiązkowy element wyposażenia każdej barki, żaglówki i łódki pływającej tą malowniczą drogą wodną. Komandor Jan Maria Wilczopolski opisuje drogę wodną z perspektywy wody i wodniaka.

W przewodniku nie znajdziemy dlatego żadnych zbędnych informacji oraz urzędniczej nowomowy znanej z dostępnych w internecie nieaktualnych przewodników wydanych za pieniądze unijne przez władze samorządowe gmin położonych na Wielkiej Pętli. Wodniak znajdzie za to multum informacji potrzebnych podczas rejsu. Świetną pomocą nawigacyjną jest zamieszczona w przewodniku mapa dla wodniaków oraz schematy poszczególnych odcinków Wielkiej Pętli.

„Podczas rodzinnych rejsów po Warcie i Noteci w 2017 z zapartym tchem czytałem manuskrypt komandora Wilczopolskiego. Był on zarówno dla moich młodych jak i starszych załogantów najlepszym przewodnikiem po tej pięknej drodze wodnej. Zatrzymywaliśmy się na nocleg w kultowych miejscach wskazanych w opracowaniu i wdawaliśmy się w długie pogawędki z najbardziej ciekawymi osobowościami Wielkiej Pętli, o których pisze komandor Jan Maria Wilczopolski. Przy wieczornym ognisku czytaliśmy na głos zadziwiające historie i anegdoty związane z tą malowniczą drogą wodną. Dzięki książce Wielka Pętla nabiera kolorów i ożywa.”

Tomasz Major, twórca Portalu DrogiWodne.pl

 

Przewodnik został wydany w kolorze w bardzo estetycznej formie. Format: 12,5x20,5cm, 168 stron.

 

Cena publikacji: 199zł + koszty przesyłki

Zamówienie Wielka Pętka Wielkopolski - Przewodnik dla wodniaków

Dane do wysyłki i faktury
Zamówienie
Przesyłka
PLN
PLN
Dane do przelewu zostaną przesłane automatycznie wraz z potwierdzeniem zamówienia na podany poniżej email.
Dodatkowe informacje
Regulmin
Zgoda
Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest EUROPA CROSS BORDER SERVICES LTD. SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą 00-685 Warszawa, ulica Poznańska 21 lok 48.