Promocja mariny, księgarnie, sklepy żeglarskie etc.

Promocja mariny, księgarnie, sklepy żeglarskie etc.: przy zakupie przynajmniej 10 przewodników -25% . Bez możliwości łączenia z innymi promocjami.

Książka w wersji Premium z logo mariny lub gminy nadwiślańskiej lub innego podmiotu związanego z Wisłą na okładce + reklama na jednej rozkładówce w środku książki (zamówienie min. 30 szt.: cena regularna + 1.000,00 PLN + VAT).

Książka w wersji Premium z logo podmiotu komercyjnego na okładce + reklama na jednej rozkładówce w środku książki (zamówienie min. 30 szt.: cena regularna + 5.000,00 PLN + VAT).

Bardzo dziękujemy wszystkim marinom, gminom nadwiślańskim oraz innym podmiotom związanym z Wisłą, a także wszystkim sponsorom, którzy zdecydują się na zakup większej ilości książek i w ten sposób wspierają rozwój turystki wodnej w Polsce. Środki ze sponsoringu przeznaczamy wyłącznie na wydawanie książek po mało uczęszczanych, ale przepięknych odcinkach polskich dróg wodnych.

Kontakt: admin@drogiwodne.pl

„Od wielu lat wydajemy przewodniki po polskich drogach wodnych. Z uwagi na małą liczbę wodniaków pływających po nich, wszystkie wydania książek są albo mocno deficytowe albo na granicy rentowności. Mimo to dokładamy wszelkich starań, aby przewodniki były ładnie i starannie wydane. Nie korzystamy z żadnych form pomocy publicznej, a książki ukazują się dzięki poświęceniu garstki zapaleńców – polskich wodniaków eksplorujących najpiękniejsze zakątki naszego kraju. Misją każdej firmy działającej na komercyjnym rynku powinno być czynienie czegoś dla dobra wspólnego. Jednym z wielu naszych działań jest wspieranie turystki na polskich drogach wodnych i wydawanie przewodników po mało uczęszczanych , ale prześlicznych Drogach Wodnych Polski. Chcemy zachęcić jak największą liczbę ludzi do spędzania wakacji w Polsce.” – Tomasz Major - twórca i fundator portali www.DrogiWodne.pl, www.waterways.pl; www.KlubEkspedycyjny.pl, pomysłodawca przewodników DrogiWodne.pl. 

Polecane przewodniki